• Kendi Liderin Ol
  • bilgi@dorukperformans.com
  • 0216 386 79 53

Sema ÖZDEMİR

Danışman-Eğitmen-Koç / Proje Sorumlusu

1980 İstanbul doğumludur. 2001 yılında Trakya Üniversitesi Finansman ve Muhasebe bölümünden mezun olduktan sonra mesleki hayatına Fortisbank firmasında Kredi Kartları Operasyon Uzmanı olarak göreve başlamıştır.

10 yıla yakın süredir Fortisbank Kredi Kartları Ürün Geliştirme, Kart Operasyon ve Kart Şube Satış ve Pazarlama Koordinasyonu gibi birçok bölümde yöneticilik görevinde başarılı projeler geliştirip, hayata geçirmiştir.

Bankada çalıştığı dönemde yetkinliklerinin artırılması ve bireysel, mesleki gelişimi için birçok eğitim almıştır. Aynı zamanda, banka içerisinde hizmet içi eğitimler konularında uzun yıllar eğitmen olarak görev almıştır.

2012 yılından itibaren NLP Pratisyen ve NLP Master Pratisyen ve NLP Eğitmenliği konularındaki eğitimlerini tamamlayarak, bilgi ve tecrübelerini eğitmenlik alanına yönlendirmiştir.

Halen, eğitimlerini tamamlamış olduğu doruk performans enstitüde Eğitmen, Danışman ve Koç, Psikolojik performans koçu olarak hizmet vermektedir.

Aynı zamanda, Marmara Üniversitesi Spor Yönetim bilimlerine yüksek lisans yapmaktadır. Sporda psiko-sosyal alanlar üzerine çalışmalar yapmakta olup, Koçluk ve NLP eğitimi, liderlik, takım olmak, iletişim, stres yönetimi, zaman yönetimi, duygusal zeka, değişim yönetimi ve motivasyon alanlarında çalışmalar ve eğitimler yapmaktadır.

Eğitim misyonu olarak; bireylerin ve kurumların yürüdükleri yollarda, onların, gelişmelerine ve değişimlerine katkı sağlamayı ilke kabul etmektedir.

EKİBİMİZ